مکانیک سیار غرب تهران - شبانه روزی

مکانیک سیار غرب تهران - شبانه روزی

021-22371047

تعمیر ماشین در محل

تعمیر خودرو در محل توسط مکانیک سیار غرب تهران، یکی از خدمات مورد نیاز و پرکاربرد برای رانندگان است که به دلیل شرایط جاده‌های شلوغ و پیچیده در شهر بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

خدمات مکانیک سیار غرب تهران عبارتند از:

1.تعویض روغن، فیلتر، پلاکین، شمع، کویل و سایر مواد مصرفی خودرو
2.تست و تنظیم دیاگ، انژکتور، سنسورها و سایر قطعات الکترونیکی خودرو
3.تعمیر و نصب تهویه مطبوع، کولر، بخاری و سایر قطعات سیستم تهویه خودرو
4.تعمیر و نصب استارتر، دینام، آلترناتور، باطری و سایر قطعات سیستم شارژ خودرو
5.تعمیر و نصب صوتی، تصویری، دزدگیر، ردیاب و سایر قطعات سیستم امنیتی و تفریحی خودرو
6.تعمیر و نصب شیشه، آینه، بالابر، کلاهک و سایر قطعات سیستم روشنایی و راحتی خودرو
7.تعمیر و نصب فنر، شوک، بوش، بالانسر و سایر قطعات سیستم تعلیق خودرو
8.تعمیر و نصب لاستیک، چرخ، ترمز، دیسک و سایر قطعات سیستم چرخ و ترمز خودرو
9.تعمیر و نصب بدنه، بام، درب، صندوق و سایر قطعات سیستم هیدرولیک و مکانیکی خودرو
مکانیک سیارغرب تهران به دلیل داشتن تجهیزات و وسایل مورد نیاز، به بهترین شکله ممکن به رانندگان در تمام نقاط شهر پشتیبانی می‌کند.

مزایای استفاده از خدمات مکانیک سیار غرب تهران عبارتند از:

صرفه‌جویی در زمان و هزینه تعمیرات خودرو، چرا که مکانیک سیار به محل پارک شده خودرو می‌آید و خدمات لازم را در آنجا انجام می‌دهد.
اطمینان از کیفیت و قابلیت اعتماد خدمات ارائه شده، چرا که مکانیک‌های سیار دارای تجربه، تخصص و تجهیزات مناسب هستند و با روش‌های مدرن و به روز تعمیر و نگهداری خودرو را انجام می‌دهند.
امکان دریافت خدمات شبانه‌روزی و در هر زمانی که خودرو خراب شده است، چرا که مکانیک‌های سیار آماده ارائه خدمات در هر ساعت از شبانه‌روز هستند و با تماس با شرکت‌های امداد خودرو غرب تهران، می‌توانید خدمات لازم را دریافت کنید.
امکان استفاده از خدمات متنوع و گسترده مربوط به تعمیر و نگهداری خودرو، چرا که مکانیک‌های سیار قادر به انجام تعمیرات مختلفی مانند تعمیر موتور، تعویض لاستیک، تعویض باطری، تعمیر سیستم ترمز، تعمیر سیستم تهویه، تعمیر سیستم صوتی و روشنایی و … هستند.
امکان ادامه سفر با خیال راحت در صورت خرابی در جاده، چرا که مکانیک‌های سیار با حضور در محل خرابی، مشکلات خودرو را برطرف می‌کنند و در صورت نیاز، خودرو را به محل مورد نظر شما انتقال می‌دهند.
این خدمات به صورت 24 ساعته در دسترس رانندگان و مسافران در تمام مناطق شهر تهران به ویژه مناطق غربی ارائه می‌شود و باعث می‌شود رانندگان بتوانند در مواقع اضطراری با اطمینان و راحتی خاطر، مشکلات خودرو خود را توسط مجموعه ی امداد خودرو در غرب تهران حل کنند.

هزینه مکانیک سیار غرب تهران به عوامل زیر بستگی دارد:

نوع و مدل خودرو: برخی از خودروها نیاز به قطعات و تجهیزات خاص و گران‌قیمت دارند که باعث افزایش هزینه تعمیر می‌شوند. برای مثال، خودروهای خارجی و لوکس معمولاً گران‌تر از خودروهای ایرانی و ارزان هستند.
نوع و میزان خرابی: برخی از خرابی‌ها ساده و سریع قابل رفع هستند و برخی دیگر پیچیده و زمان‌بر هستند. هر چه خرابی بیشتر زمان و تخصص بخواهد، هزینه تعمیر هم بیشتر می‌شود.
نوع و کیفیت قطعات: برخی از قطعات خودرو اصلی و با کیفیت هستند و برخی دیگر غیراصلی و با کیفیت پایین هستند. قطعات اصلی معمولاً گران‌تر از قطعات غیراصلی هستند، اما عمر و کارایی بیشتری دارند.
نوع و شهرت مکانیک: برخی از مکانیک‌ها متخصص و معتبر هستند و برخی دیگر عادی و ناشناخته هستند. مکانیک‌های متخصص و معتبر معمولاً هزینه بیشتری برای خدمات خود دریافت می‌کنند، اما اطمینان بیشتری به مشتری می‌دهند.
مکانیک سیار غرب تهران برای تمامی خودروهای ایرانی و خارجی خدمات ویژه ای ارائه می دهد. خودروهایی که ما می‌توانیم تعمیر کنیم شامل خودروهای مختلفی از برندهای معروف و محبوب هستند. مثلاً، خودروهای هیوندای، بی ام و، سانتافه، خودروهای چینی، خودروهای شاسی بلند و خودروهای وارداتی دیگر را ما می‌توانیم تعمیر کنیم. همچنین، خودروهای ایرانی مانند تندر، پژو، پراید و خودروهای ایرانی دیگر را نیز ما می‌توانیم تعمیر کنیم.
در صورتی که نیازمند مکانیک سیار غرب تهران هستید می توانید با شماره 43071-021 تماس بگیرید تا تعمیرکاران سیار فورا ببه محل مورد نظر حاضر شده و اقدامات لازم را انجام دهند.

Loader