یدک کش خودرو شبانه روزی - حمل فوری ماشین

یدک کش خودرو شبانه روزی - حمل فوری ماشین

02122371047

حمل فوری اتومبیل

یدک کش خودرو شبانه روزی یکی از خدمات ارائه شده در حوزه حمل و نقل خودرو به روشی ایمن و سریع است.
یکی از روش های حمل خودرو، استفاده از یدک کش خودرو شبانه روزی است.
یدک کش خودرو شبانه روزی یک نوع وسیله حمل خودرو است که برای جابجایی خودروها طراحی شده است.
این سرویس برای خودروهایی که از کیفیت و زیبایی بالایی برخوردار هستند، مانند خودروهای خارجی، لوکس و جدید، مناسب است. یدک کش خودرو شبانه روزی جلوگیری می کند از اینکه خودروی شما در طول حمل آسیب ببیند. وقتی که می خواهید از خدمات یدک کش خودرو شبانه روزی استفاده کنید، حتما مدل و نوع خودروی خود را بگویید.
یدک کش خودرو شبانه روزی در همه نقاط تهران، 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما است. برای دریافت خدمات حمل اتومبیل ایمن، با شماره کارشناسان ما تماس بگیرید.
ما سریعترین و بهترین یدک کش را با قیمت مناسب و ضمانت کیفیت، به محل خودروی شما می فرستیم.
مجموعه ما زیر نظر امداد خودرو تهران فعالیت میکند و دارای مدارک و مجوزهای لازم برای امداد رسانی خودرویی به مشتریان میباشد.

مزایای استفاده از خدمات ما:
استفاده از خدمات یدک کش خودرو شبانه روزی داری مزایای زیر است:
- حفظ سلامت خودرو در زمان حمل
- ایده آل برای خودروهای با کلاس و جدید
- کم کردن استرس در جابجایی خودرو
- حمل با بیمه نامه و ضمانت
مجموعه یدک کش خودرو شبانه روزی، با بیش از 30 یدک کش خودرو و 18 سال تجربه امداد خودرو در تهران به شما خدمت می رساند. کارکنان ما مجرب و حرفه ای هستند و در تمام نقاط تهران فعالیت می کنند.

درباره ما:
سرویس یدک کش خودرو شبانه روزی در سراسر تهران, آنلاین و 24 ساعته در دسترس شماست. ما بر اساس نوع خودروی شما یدک کش مناسب را به محل شما می فرستیم و آن را به نزدیکترین مرکز تعمیراتی خودرو منتقل می کنیم.
کافیست با شماره یدک کش خودرو شبانه روزی تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را به ما بگویید. ما سریعا نیروی امداد خودرو یدک کش را به محل شما می رسانیم.

هزینه های یدک کش خودرو شبانه روزی:
اگر شما از خدمات یدک کش خودرو شبانه روزی استفاده کنید، بین ساعت 21 تا 6 صبح باید 25% بیشتر از نرخ تعیین شده در اتحادیه امداد خودروی شبانه روزی پرداخت کنید.
نرخ یدک کش خودرو شبانه روزی به این شرح است:
- ورودی 380 هزار تومان و 9 هزار تومان برای هر کیلومتر
- برای خودروهای لوکس خارجی، ورودی 450 تا 550 هزار تومان و 11 هزار تومان برای هر کیلومتر
قیمت یدک کش خودرو شبانه روزی بستگی به چند عامل دارد که توسط کارشناس امدادی که به محل می رسد مشخص می شود. این عوامل عبارتند از: تیپ خودرو ، قیمت خودرو ، نوع یدک کش ، مسافت حمل خودرو و تعداد دیفرانسیل خودرو.
خودروها بر اساس تیپ خود به سه دسته تقسیم می شوند:
- تیپ A: خودروهای گران قیمت و لاکچری
- تیپ B: خودروهای معمولی و میان رده
- تیپ C: خودروهای پایین رده و ارزان

خدمات ارائه شده توسط یدک کش خودرو شبانه روزی:
با گرفتن شماره یدک کش خودرو شبانه روزی می توانید از این مزایا نسبت به دیگر شرکت ها بهره مند شوید:
انتقال ماشین های امدادی به تعمیرگاه مجاز امداد که نیاز به تعمیر دارند.
انتقال ماشین های تصادفی به تعمیرگاه
انتقال خودروهایی که مشکل فنی موتور یا گیربکس دارند به تعمیرات مجاز

ویژگی های مجموعه ما:

خدمات سریع
شما در هر نقطه ای از شهر تهران باشید کافیست با شماره یدک کش خودرو شبانه روزی تماس بگیرید تا سریعترین یدک کش را بر اساس مشکل خودرو به محل شما بفرستیم.

شبانه روزی
یدک کش خودرو شبانه روزی در هفت روز هفته و 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما میباشد. ما در هر زمان و مکانی که خودروی شما ایراد داشته باشد در اسرع وقت خدمات حمل خودرو را در محل شما انجام می دهیم. ما همچنین سلامت خودروی شما را با کیفیت بالا و قیمت اتحادیه ضمانت می کنیم.
هزینه روشن
همه هزینه ها روشن است، هزینه های یدک کش خودرو شبانه روزی مطابق با تعرفه های اتحادیه است و هیچ هزینه اضافی از شما گرفته نمی شود.

پشتیبانی
یکی دیگر از خدمات یدک کش خودرو شبانه روزی پشتیبانی آن است. شما می توانید در هر ساعت از روز برای درخواست حمل خودرو با ما تماس بگیرید.

کارشناسان ماهر
همه کارشناسان ما در یدک کش خودرو شبانه روزی افراد آموزش دیده و ماهر هستند. چون کیفیت ارائه خدمات برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و این کار باعث شتاب بخشیدن به سرعت خدمات رسانی و همچنین کاهش هزینه می شود.

شما میتوانید برای دریافت خدمات حمل خودرو شبانه روزی توسط یدک کش، با شماره یدک کش خودرو شبانه روزی 021-22371047 در تماس باشید.

Loader